Trymas | Zapraszamy na wczasy

Krótki opis kwater w Trymas Ustronie Morskie

Trymas znajduje się we wschodniej części Ustronia Morskiego w pięknym nadmorskim parku, w którym przeważają prawie stuletnie sosny. W odległości od morza około 70 metrów, można wiec powiedzieć, ze jest położony prawie przy samej plaży. Spokojną drogą prowadzącą bezpośrednio do zejścia na plaże można dosłownie w kilka minut dojść do morza i szerokiej piaszczystej plaży.

Brzegiem można dojść spacerem nad „Czerwona Rzeczkę” oddalona od obiektu 2, 5 km na wschód. Idąc w kierunku na zachód można dojść do centrum Ustronia Morskiego gdzie znajdują się dwa mola wybiegające na około 100metrow w morze.  Trymas to obiekt nowowybudowany choć wyglądem nawiązuje do wyglądu budynków sąsiadujących powstałych przed 100 laty. W roku 2010 został oficjalnie nazwany pensjonatem z 1* co świadczy o spełnieniu wielu rygorystycznych norm i przepisów, w trosce o bezpieczny i udany pobyt naszych gości. W roku 2017 zrezygnowaliśmy z zaszeregowania jako Pensjonat z 1* i staliśmy się znowu kwaterami prywatnymi lub pokojami gościnnymi.

Posiadamy 16 pokoi (2,3 i 4 osobowych w większości z balkonami) i jesteśmy w stanie jednorazowo przenocować 48 gości. Wszystkie pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny. Na ogrodzonym terenie pensjonatu znajduje się plac zabaw dla dzieci, grill, miejsca parkingowe oraz internet bezprzewodowy. Trymas dysponuje również możliwością wyżywienia dla swoich gości, gdzie można zjeść smaczne posiłki, a także napić się smacznej kawy i skosztowania domowego wypieku ciast.    

Od roku 2011 w sezonie letnim pokoje sprzedawane są wyłącznie ze śniadaniami w formie bufetu szwedzkiego. Serdecznie zapraszamy do Ustronia Morskiego do kwater prywatnych Trymas !

Noclegi z placem zabaw dla dzieci Ustronie morskie

Noclegi blisko plaży Ustronie morskie

Noclegi 80 m od morza Ustronie morskie

Noclegi z darmowym parkingiem Ustronie morskie

Tanie noclegi Ustronie morskie

Wczasy nad morzem Ustronie morskie