Trymas | Zapraszamy na wczasy

Regulamin Pola Kempingowego

Osoby chcące rozbić namiot, lub ustawić przyczepę kempingową zobowiązane są do ustalenia miejsca z gospodarzem.

Przybywający na teren pola zobowiązani są dokonać formalności meldunkowych w recepcji oraz uregulować należność za cały okres pobytu, opłacając jednocześnie opłatę klimatyczną, według cennika z góry.

Pole namiotowe jest miejscem odpoczynku. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22 do 7. Odpoczywając dbamy o spokój własny i innych.

Umywalnie, prysznice, wc dla osób zamieszkałych na polu namiotowym są bezpłatne. Osoby nie zamieszkałe mogą korzystać odpłatnie. Cenę należy ustalić z właścicielem.

Za zwierzę przebywające na terenie pola namiotowego odpowiada jego właściciel. Właściciele zwierząt przebywających na terenie pola są zobowiązani do zapewnienia bezpieczeństwa i czystości oraz posiadania aktualnego świadectwa szczepienia psa przeciwko wściekliźnie. Psy mają być na smyczy.

Każdy kto przebywa na terenie pola namiotowego zobowiązany jest do przestrzegania przepisów prawa i postanowień niniejszego regulaminu.

Za rzeczy zagubione lub skradzione na terenie pola namiotowego kierownictwo nie odpowiada.

Osoby rażąco naruszające wskazania niniejszego regulaminu oraz osoby nietrzeźwe własciciel ma prawo usunąć z pola namiotowego bez zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.

Wszystkie inne kwestie nie ujęte w niniejszym regulaminie należy każdorazowo uzgadniać z właścicielem pola namiotowego.

Doba pobytowa na terenie pola namiotowego trwa do godziny 10 w dniu wyjazdu.

Wizyty osób odwiedzających gości pola namiotowego każdorazowo prosimy zgłaszać w recepcji. Osoby nie zamieszkałe na polu namiotowym muszą opuścić jego teren do godz. 22.00.

Kategorycznie zabrania się okopywania namiotów.

 

Właściciele Pensjonatu ”Trymas” będą Państwu wdzięczni za współpracę w przestrzeganiu tego regulaminu.

Ustronie morskie tanie noclegi blisko morza